Antigenní testování Covid-19 ve firmách, školách a sportovních klubech

  Aktualizováno: 11.4.2021

  Nabízíme antigenní testování Covid-19 ve firmách, školách, sportovních klubech, apod. Náš tým, který jsme posílili o studenty medicíny, přijede k vám do firmy, školy, kanceláře, podniku, skladu, závodu, sportovního klubu, kde provede antigenní testování vašich zaměstnanců (1 zaměstnanec ~ cca 1 minuta). Testování je hrazeno ze zdravotního pojištění. Máme povolení provádět testy ve většině krajů ČR.

  Testování splňuje současné požadavky na antigenní testování (CE IVD certifikace a současně dostatečná deklarovaná citlivost a specificita). Odběr vzorku je proveden zdravotníkem z nosohltanu. V porovnání se samotesty se tento druh odběru jeví jako nejspolehlivější - má vyšší záchyt infikovaných osob. Nicméně po dohodě, zejména v případě škol, umíme zajistit i stěry z přední části nosu či testování ze slin. V případě pozitivního výsledku, jsme schopni rovnou na místě provést stěr k PCR konfirmaci a dodat ho do laboratoře.

  Službu poskytujeme zejména v Praze a Středočeském kraji, ale jsme schopni ji poskytnout i v dalších lokalitách. V případě menšího počtu zaměstnanců či požadavku o delší přítomnost našeho týmu na vašem pracovišti jsou hrazeny další poplatky. Tip: Máte-li méně než 30 nebo 50 zaměstnanců a nechcete platit příplatek, domluvte se s firmou z okolí. Vaše a jejich zaměstnance otestujeme dohromady či po sobě a bude-li testovaných osob dohromady více než 50, nebudeme účtovat příplatek.

  V případě zájmu, či pro více informací, nás kontaktujte (viz email, či telefon koordinátorky 775226933).

  Ceník doplatků:
  Odběr více než 50 osob - zdarma
  Vystavení hromadného potvrzení o výsledcích pro zaměstnavatele - zdarma
  Odběr 30-50 osob - 3000 Kč
  Odběr méně než 30 osob - 5000 Kč
  Setrvání týmu na místě delší dobu než počet osob x 1,5 minuty (z provozních důvodů zaměstanavatele) - 1500 Kč/hod
  Vystavení individuálního potvrzení pro jednotlivého zaměstnance (i v angličtině, např. za účelem cestování) - 30 Kč/potvrzení
  Odběr samoplátce (nepojištěné osoby) - 350 Kč
  Dodatečné změny údajů (např. číslo pojištěnce, pojišťovna) u již testovaného zaměstnance - 50 Kč/změna

  Od vás potřebujeme připravit testovací místo (místnost či kryté, osvětlené místo venku). Potřebujeme čtyři stoly a čtyři židle a ideálně přístup k internetu.
  Uvítáme, předání dat o zaměstnancích (jméno, příjmení, číslo pojištěnce, zdravotní pojišťovna) v této tabulce.

Kontakt

info@endodiab.cz

245 006 466 (sestra, objednávání)
245 006 468 (záznamník)
245 006 469 (fax)

Nové náměstí 1440/2a,
104 00 Praha 10 - Uhříněves


 • Kde nás najdete